Karrier információk

Miért a Precognox?

Az innovatív munkakörnyezetünk biztosítja a feladatmegoldáshoz és a szakmai fejlődéshez szükséges hátteret. A kellemes és támogató szakmai légkör, a rugalmas munkaidő és nem utolsósorban a mindig friss gyümölcs pedig hozzájárul ahhoz, hogy együtt produktívak és hatékonyak legyünk.

Jelölttel szembeni általános elvárásaink

A pozícióhoz kapcsolódó felsőfokú végzettség

Fejlődésre nyitott személyiség

Nagyon jó angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt) – az aktív nyelvtudás felmérésére a Duolingo online tesztjét használjuk

További idegen nyelvek és vállalatirányítási rendszerek ismerete előnyt jelent

Juttatások, munkakörülmények

Tapasztalatnak, korábbi teljesítménynek megfelelő, versenyképes fizetés

Iroda Budapesten / Kaposváron (belváros), jó munkatársi légkörrel, színvonalas munkakörülményekkel, jó megközelíthetőséggel

Korszerű munkahelyi körülmények és technikai feltételek

Igényes, szakmai fejlődést biztosító feladatok

Alkalmazotti státusz

Hetente ingyenes angolóra anyanyelvi tanárral

Kávé / tea / gyümölcs az irodában

Nyitott pozíciók és gyakorlati programok / Open Positions and internship:

Senior szoftverfejlesztő, Kaposvár

Frontend fejlesztő, Kaposvár

Java programozó, Kaposvár

Machine Learning / NLP Engineer, Budapest or Kaposvár

Szakmai gyakorlati programok, Kaposvár

Felvételi folyamat / Hiring process::

Hogy lehetsz szoftverfejlesztő a Precognox-nál?

How to become a software developer at Precognox?

Jelentkezés és információkérés / Application and information:

E.: info@precognox.com

Szívesen várjuk a jelentkezésedet, akkor is, ha még a felsőoktatásban tanulsz és gyakorlati helyet keresel a magad számára.