Senior Java szoftverfejlesztő

Célunk, hogy Dunántúl legjobb szoftverfejlesztő, technológiai cége legyünk, színvonalas munkahelyeket létrehozva az ország egyik legélhetőbb városában. Légy te is része Dél-Dunántúl 3 legnagyobb szoftverfejlesztő csapata egyikének!

Szeretnél egy gyönyörű vidéki városban, nyugodtabb életkörülmények között, mégis jó környezetben és komoly projekteken dolgozni? Olyan helyen, ahol 15 perc alatt a város bármely pontjáról beérsz a munkahelyedre? Kaposvár szebb, mint gondolnád.

Senior Java szoftverfejlesztőt keresünk kaposvári irodánkba. Induló, új projekteknél kisebb csapat vezetését, komplett, önálló munkát is rád bíznánk. Ezen túl segítő tanácsadója is lennél a tapasztalatlanabb kollégáknak. Cégünk színvonalas projekteken dolgozik, amiket bizonyára érdekesnek fogsz találni.

Támogatjuk kollégáink szakmai fejlődését azzal is, hogy aktív meetup szervezők vagyunk.

Elvárások:

– felsőfokú műszaki informatikus, programozó matematikus, villamosmérnök, matematikus vagy fizikus végzettség szükséges. (Ha nincsen, de nagyon jó vagy, azért jelentkezhetsz.)
– legalább 5 év szoftverfejlesztői gyakorlat
– angol szakmai nyelvtudás

Előnyt jelent:

– Minél szélesebb körű szakmai tapasztalat az általunk használt technológiákkal: Precognox által használt technológiák.
– vezető fejlesztői tapasztalat
– az angol mellett további idegen nyelvek ismerete

Juttatások, munkakörülmények:

– Iroda a belvárosban, jó munkahelyi légkörrel, színvonalas munkakörülményekkel
– Hazai és nemzetközi ügyfelek
– Alkalmazotti státusz, versenyképes fizetés
– A Kaposvárra költözés megoldásában komoly segítséget tudunk nyújtani
– Hetente ingyenes angolóra anyanyelvi tanárral
– Fél év után céges okostelefon
– Kávé / tea / gyümölcs az irodában: Kettő Jura kávéfőzőnk is van, hogy ha az egyik elromlik akkor se álljon meg az élet (SLA 99.9%)
– Online képzéseken való részvétel támogatása, amelyek részben munkaidőben is végezhetők

Amennyiben még többet szeretnél tudni a cégről és Kaposvárról, olvasd el házi interjúnkat programozó kollégánkkal.

Olvasd el még ezt is: a felvételi folyamat teljes leírása.

Jelentkezz LinkedIn profiloddal vagy szakmai önéletrajzoddal a jofoldi.endre@precognox pont com címen! A feltételeknek megfelelő pályázókat személyes interjúra behívjuk.